Tatrzański domek

Covid-19 bezpieczeństwo

Tatrzański Domek z racji swojej wielkości i położenia, zapewnia bezpieczeństwo pobytu porównywalne do tego, które mamy we własnym domu:

  1. 250 m2 powierzchni użytkowej co przy grupie 8-mio osobowej daje wskaźnik ok. 30 m2 na osobę
  2. Położony jest na uboczu, w dzielnicy willowo-apartamentowej, na dużej samodzielnej i ogrodzonej działce o powierzchni 12a
  3. Dom otoczony jest ogrodem i posiada 30 m2 taras z widokiem na góry oraz placyk zabaw dla dzieci, co daje możliwość spędzania czasu bez wychodzenia poza obiekt
  4. Dom posiada w pełni wyposażoną kuchnię – (płyta indukcyjna z piekarnikiem, duża lodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, zmywarka)
  5. W odległości ok. 300 m znajduje się sklep oraz restauracja

 

Po każdym pobycie gości cały dom jest dezynfekowany przez firmę specjalizującą się w tego typu usługach, przy użyciu środka o nazwie „Silver Flash”. Jest to skuteczna, obecna na rynku od 3 lat, bezpieczna dla ludzi substancja biobójcza oparta na nadtlenku wodoru oraz srebrze, dzięki brakowi alkoholu w swoim składzie, nie powoduje charakterystycznego przykrego zapachu.

W załącznikach znajdziecie Państwo kopie certyfikatów – zarówno firmy wykonującej usługi oraz środka, który jest do tego używany.

 

Uwaga: w cenie wynajmu zawarta jest pościel i ręczniki. Są one prane w pralni, w temperaturze 60 stopni, dodatkowo są maglowane w bardzo wysokiej temperaturze, co gwarantuje zniszczenie wszelkich patogenów. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby jednak skorzystać z własnej pościeli i ręczników, oferujemy obniżenie ceny: przy pobytach do 3 dni – 20 zł od osoby, przy pobytach dłuższych – 25 zł od osoby.

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z tej opcji, proszę o wcześniejszy kontakt (parę dni przed przyjazdem) celem ustalenia liczby i rozmiarów pościeli, którą należy zabrać ze sobą.